Skip to main content

O NÁS

Sme angiologická (cievna) ambulancia, ktorej činnosť je zameraná na diagnostiku a liečbu ochorení ciev. Angiológia (cievna medicína) je odbor vnútorného lekárstva, ktorý sa zaoberá ochoreniami tepien, žíl, vlásočníc a lymfatických ciev.

Medzi najčastejšie ochorenia ciev patria – aterosklerotická choroba tepien, kŕčové žily, žilová nedostatočnosť, povrchová a hĺbková žilová trombóza, potrombotický syndróm, lymfatický opuch končatiny.

Zriedkavejšími cievnymi ochoreniami sú – zápaly periférnych ciev (vaskulitídy), ochorenia drobných ciev a vlásočníc rôzneho charakteru, atď. , ktorých diagnostika a liečba je taktiež úlohou našej ambulancie.

Cieľom našej práce je vytvárať príjemné a profesionálne prostredie s komplexnou zdravotnou starostlivosťou o pacienta s ochorením ciev.

Komplexné vyšetrenia

Preventívne cievne vyšetrenie

Preventívna prehliadka môže odhaliť cievny problém ešte pred objavením symptómov. Komplexná prehliadka ukáže dokonalý obraz o stave cievneho systému.

Prístrojová lymfodrenáž

10 sedení pre pacientov s poruchou lymfatického systému a opuchmi končatín alebo pre spevnenie postavy, zbavenie sa celulitídy a schudnutie nielen do plaviek.

Kŕčové
žily

Trápia vás kŕčové žily? Zbavte sa kŕčových žíl a ťažkostí, ktoré sa s nimi spájajú – bolesti, opuchy, kŕče a pocit ťažkých nôh. Riešenie kŕčových žíl je individuálne podľa rozsahu.

Liečba chronických rán

Pomocou lokálneho ošetrovania a precíznej starostlivosti pomáhame hojeniu všetkých typov chronických rán.

Kardiologické vyšetrenie

Dôsledná diagnostika srdcového systému pomocou najmodernejšieho prístorjového vybavenia.

Estetická medicína

Neinvazívne a miniinvazívne zákroky ktoré dokážu zvýrazniť Vašu krásu.